Karfil-System
Idź do spisu treści

Menu główne

MS drzwi
Drzwi

DrzwiWażną pozycją w naszej ofercie są drzwi. Podobnie jak okna, drzwi wejściowe są wizytówką domu. Dla osób ceniących klasykę i stylowość drewniane drzwi wejściowe to naturalny wybór. Mamy też w swojej ofercie ekskluzywne drzwi z paneli PVC oraz solidne drzwi aluminiowe przeznaczone dla firm, sklepów czy biurowców.

Dostępne są drzwi pełne, przeszklone w różnych konfiguracjach, ze szkłem gładkim i ornamentowym, wypukłym, a także z wypełnieniem panelowym trójwymiarowym. Do wyboru możemy zastosować dodatkowe wzmocnienia antywłamaniowe, eleganckie uchwyty i klamki oraz zamki.

Drzwi PVC

W swojej ofercie posiadamy drzwi zewnętrzne z PVC w kolekcji standardowej oraz z ekskluzywnymi wypełnieniami. Charakteryzują się one najwyższą jakością połączoną z eleganckim wzornictwem. Oryginalne, specjalne wypełnienia drzwi gwarantują bardzo wysoką izolację cieplną oraz dźwiękoszczelną.

Najnowocześniejsze rozwiązania konstrukcyjne oraz specjalna warstwa zewnętrzna zabezpieczają drzwi przed wypaczeniem oraz działaniem warunków atmosferycznych i światła ultrafioletowego.


Drzwi aluminiowe

Drzwi aluminiowe łączą w sobie wysoką wytrzymałość, estetykę i funkcjonalność. W efekcie nasi klienci otrzymują produkt odporny na zmienne warunki atmosferyczne i działania mechaniczne. Nowoczesna harmonijna linia profilu w połączeniu z właściwościami technicznymi daje gwarancję trwałości i komfortu. Oferujemy drzwi wykonane w systemach izolowanych termicznie: termo ALU PLUS (TM 62) i termo ALU (PI 50N) oraz w systemach ekonomicznych: standard ALU (PBI 50N) i economic ALU (PBI 40E).

Profile aluminiowe zastosowane przy produkcji drzwi dają nowe możliwości związane ze szkleniem. W zależności od potrzeb istnieje możliwość zastosowania wkładów szybowych o różnej grubości lub szklenia pojedynczą szybą. W ten sposób można osiągnąć oczekiwane właściwości termoizolacyjne i akustyczne.

Bogaty wybór wypełnień drzwiowych z paneli PVC, różnorodnych wkładów szybowych oraz z paneli aluminiowych w połączeniu z kombinacją przewiązek pozwala nadać drzwiom niepowtarzalny wygląd.

Drzwi aluminiowe mogą być lakierowane w pełnej gamie kolorów RAL lub anodowane. Naszym Klientom oferujemy również bogatą paletę kolorów drewnopodobnych Decoral. Możliwe jest wykonanie drzwi dwukolorowych – inny kolor na zewnątrz, inny wewnątrz.

W standardowym wyposażeniu oferujemy: trzy zawiasy wrębowe, zamek, próg aluminiowy oraz klamkę aluminiową malowaną w kolorze konstrukcji. Drzwi mogą zostać dodatkowo wyposażone w pochwyty, zamki antywłamaniowe klasy B i C, wkładki atestowane, samozamykacze, zasuwnice trzypunktowe, elektrorygiel, blokadę antywyważeniową oraz wiele innych elementów. Istnieje ponadto możliwość wykonania drzwi antypanicznych oraz rozsuwanych automatycznie.

Drzwi drewniane

Drzwi zewnętrzne wykonywane są pod indywidualny projekt Klienta: w szerokiej gamie kolorystycznej, z bogatym wyborem paneli, z różnego rodzaju uchwytami, zamkami, klamkami i innymi dodatkami. Dzięki nowoczesnym technologiom klejenia drewna oraz ekologicznym lakierom i środkom impregnującym drzwi są odporne na działanie warunków atmosferycznych i zachowują długą żywotność.

Drewniane drzwi wprowadzą specjalny nastrój, podkreślą styl i klasykę domu. Wykonane z wysokogatunkowej sosny lub meranti, a na specjalne zamówienie również z innych gatunków drewna, są wyjątkowo estetyczne i trwałe. Drewno na drzwi sprowadzane jest z najdalszych zakątków świata. Wyselekcjonowany materiał znakomicie sprawdza się zarówno pod względem parametrów, jak i walorów użytkowych.

Wykorzystując nowe technologie oraz długoletnie doświadczenie, MS oferuje swoim Klientom realizację drzwi na specjalne zamówienie w wersjach niestandardowych. Istnieje możliwość wykonania drzwi według projektu Klienta, z dodatkowymi rzeźbieniami i ornamentami.

Skrzydła drzwiowe wyposażone są w trwałe i nowoczesne zawiasy EASY 3D firmy SFS. Dodatkowo w drzwiach otwieranych na zewnątrz od strony zawiasów montowana jest blokada antywyważeniowa. Drzwi oferowane są w komplecie z drewnianą ościeżnicą.

Do dyspozycji Klienta przekazujemy bardzo szeroką paletę kolorów kryjących na bazie systemu RAL oraz szeroką gamę bejc i lakierów do drewna. Dzięki nim wydobywamy najbardziej szlachetny charakter i strukturę drewna.

 

Karfil-System P.H.U.Jacek Kuś | ul. Chyżan 10, 52-339 Wrocław, woj. dolnośląskie | Tel: 602150142 | E-mail: biuro@karfil.com.pl

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego