Karfil-System
Idź do spisu treści

Menu główne

VELUX
Okna > Dachowe

Okna VELUX

                        
Okna dachowe VELUX zapewniają światło, wentylację i komfort użytkowania od prawie 70 lat. Komfort i funkcjonalność poddasza zależy od właściwego doboru typów okien do funkcji wnętrz i ich architektury. Oferujemy wiele typów okien. Mają one inne funkcje, ale pasują do siebie, dlatego można łączyć różne typy w całym domu, a nawet w jednym pomieszczeniu.
VELUX Polska jest ekspertem w dziedzinie okien połaciowych, tworzących wyjątkową przestrzeń użytkową na poddaszu. Produkujemy nasze okna w wielu typach i rozmiarach, dlatego jesteśmy przekonani, że znajdziesz w naszej ofercie okna odpowiednie do Twojego domu.
Nasze okna połaciowe można łączyć ze sobą w dowolne zestawy. Przy łączeniu okien w poziomie ich wysokość powinna być zgodna, zaś w pionie - szerokość.
Nasza firma zapewni Państwu profesionalne doradztwo w doborze okien oraz gwarancje dobrego montażu.

20-letniej na okna Nowej Generacji zainstalowane z wokółokienną ramą termoizolacyjną VELUX BDX (10-letnia gwarancja podstawowa z możliwością przedłużenia do 20 lat po wypełnieniu i przesłaniu do VELUX Polska wypełnionego kwestionariusza przedłużenia gwarancji podstawowej)
10-letniej na:
                                          - okna do poddaszy
                                          - kołnierze uszczelniające
                                          - okna do płaskich dachów
                                          - wyłazy GVT i GVK
                                          - produkty izolacyjne

 

Karfil-System P.H.U.Jacek Kuś | ul. Chyżan 10, 52-339 Wrocław, woj. dolnośląskie | Tel: 602150142 | E-mail: biuro@karfil.com.pl

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego