Karfil-System
Idź do spisu treści

Menu główne

Serwis, montaż okien

Serwis i renowacja

Serwisujemy i naprawiamy wszystkie dostępne systemy okien w Polsce
Każdy z nas wie, że wymiana poszczególnych elementów stolarki otworowej jest inwestycją na lata. Dlatego też należy zadbać, aby była ona przeprowadzana przez profesjonalną firmę, która wykona dane zlecenie szybko i rzetelnie. Jeśli więc zależy Ci na najwyższej jakości produktach i usługach, najlepszym wyborem będzie z pewnością nasza firma! Już od wielu lat zajmujemy się tego typu pracami, nabraliśmy więc doświadczenia i dziś podejmujemy się nawet najbardziej zaawansowanych prac. Dodatkowo jesteśmy autoryzowanym dealerem marki MS, znanej i cenionej za innowacyjne i wytrzymałe rozwiązania. Oferta naszej firmy obejmuje szeroki zakres usług, wśród których znajduje się między innymi wymiana, serwis, montaż, renowacja oraz naprawa okien. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy zapewnić pełne dopasowanie do potrzeb klienta zarówno w zakresie oferowanych rozwiązań, jak i metod przeprowadzania poszczególnych prac. Wiemy, jak ważne w przypadku usterki poszczególnych konstrukcji są szybkość naprawy oraz jej najlepsze efekty. Dlatego w ramach oferowanego przez nas serwisu okien zapewniamy szybkie usunięcie awarii i przywrócenie jak najwyższych parametrów izolacji cieplnej. Niewątpliwym atutem świadczonych przez nas usług jest fakt, że podejmujemy się renowacji czy naprawy okien praktycznie wszystkich producentów. Dzięki temu nie musisz już szukać wśród wielu różnych firm, zajmujących się konstrukcjami poszczególnych producentów.


- regulacja
- naprawa
- wymiana okuć
- wymiana uszczelek
- wymiana szyb
- wymiana zamków , zawiasów , klamek itd.
- montaż okien (ciepły lub standardowy)

Ponadto wykonujemy renowacje okien drewnianych PCV i Alu.

- malowanie
- renowacja starych powłok lakierniczych
- zabezpieczenie okien środkami impregnujacymi przed warunkami atmosferycznymi
- uzupełnianie ubytków

Posiadamy niezbędną wiedzę oraz 19-letnie doswiadczenie w branży okiennej co pozwala nam sprostać wysokim wymaganiom rynku.
Zapraszamy do współpracy


Zadzwoń i dowiedz sie więcej 71 333-72-16   
602 150 142

 

Karfil-System P.H.U.Jacek Kuś | ul. Chyżan 10, 52-339 Wrocław, woj. dolnośląskie | Tel: 602150142 | E-mail: biuro@karfil.com.pl

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego