Karfil-System
Idź do spisu treści

Menu główne

Naelewacyjne
Rolety


RoletyOd początku swojej działalności jesteśmy dostawcą wysokiej jakości rolet zewnętrznych. Posiadamy w swojej ofercie siedem systemów rolet dla nowego jak i starego budownictwa. Współpracujemy z takimi firmami jak: Elero, EXTE, SOMFY, Beclever, Aluprof.

Rolety kompaktowe


Rolety okienne zapewniają oszczędność ciepła, ochronę przed hałasem i zwiększenie bezpieczeństwa przed włamaniem. Oferowany przez MS system rolet, składający się ze skrzynki montowanej bezpośrednio na okno, pozwala z powodzeniem dopasować wygląd rolet do designu architektury pod kątem wielkości skrzynki i kolorystyki renolitów (oklein).

Dzięki zastosowaniu rewizji skrzynki od spodu możliwe są różne warianty jej zabudowy. W zależności od sposobu zabudowy rolety mogą być stosowane w nowym budownictwie, jak i przy renowacji już istniejących obiektów. W roletach istnieje możliwość zastosowania pancerzy z PVC lub aluminium. Komfort obsługi zapewnia: zwijacz taśmy, korba oraz napęd elektryczny. Rygle automatyczne i zasuwki ręczne (w opcji), utrudniające podniesienie pancerza rolety od zewnątrz, stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem.

Rolety zewnętrzne


Rolety zewnętrzne przeznaczone są do montowania na murze lub we wnęce okiennej. Wykonane są na bazie materiałów aluminiowych, odpornych na działanie czynników atmosferycznych i korozję, dzięki czemu zapewniają trwałość na lata. Dla wymagających oferujemy rolety w skrzynkach półokrągłych i do zabudowy podtynkowej.


Rolety zintegrowane z moskitierą


System rolet ze zintegrowaną moskitierą rolowaną w skrzynce to inteligentne rozwiązanie, pozwalające zapewnić Klientom jednocześnie większe bezpieczeństwo oraz ochronę przed natrętnymi owadami. W systemie tym moskitiera nie musi być mocowana zapinkami na oknie, a jej otwieranie i zamykanie jest dużo wygodniejsze.

Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania bez uprzedzenia zmian technicznych w produktach.

 

Karfil-System P.H.U.Jacek Kuś | ul. Chyżan 10, 52-339 Wrocław, woj. dolnośląskie | Tel: 602150142 | E-mail: biuro@karfil.com.pl

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego